+371 67553563 +371 29220635

Interneta veikala noteikumi

 

Pasūtījuma veikšana 1. Iepirkšanās kārtību interneta veikalā "www.baltijasbaseini.lv" nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu". Pasūtījumu SIA "Baltijas Baseini" interneta veikalā var noformēt izmantojot doto saiti: www.baltijasbaseini.lv . To var veikt gan jau reģistrēti, gan nereģistrēti pircēji. Lai atrastu vēlamo preci, var izmantot preču meklētāju vai izmantot interneta veikala kategoriju izvēlni. Kad izvēlēta prece un tās daudzums, jānospiež poga “Pirkt”. Tālāk dodieties uz “Pirkuma grozu” un nospiediet pogu “Pāriet uz grozu”.

 2. Nākamajā solī būs redzama informācija par izvēlēto preci, daudzumu un preces cena bez piegādes maksas. Tālāk pircējs tiks aicināts izvēlēties vēlamo piegādes veidu.

 3. Pēc izvēlētā piegādes veida, jānopiež poga Veikt pasūtījumu”. Pēc šīs darbības veikšanas, Pircējs piekrīt pirkt izvēlēto produktu un apņemas samaksāt izvēlētās preces un piegādes cenu. 4. Veicot pasūtījumu telefoniski vai izmantojot elektronisko pastu, Pircējam precīzi jānorāda pilns preces nosaukums, daudzums, pircēja dati, piegādes adrese (ja nepieciešama preces piegāde) un kontaktinformācija saziņai. SIA "Baltijas Baseini" var nepieņemt apstrādei pasūtījumu, ja Pircējs norādījis nepilnīgu informāciju.

 5. Pircējs pēc pasūtījuma veikšanas saņem uz norādīto e-pasta adresi pasūtījuma apstiprinājumu. Pircējam ir pienākumus pārbaudīt veiktā pasūtījuma norādīto informāciju un sniegtos datus. Informācijas un/vai datu neatbilstības gadījumā Pircējs informē Pārdevēju, rakstot uz e-pasta adresi baltijasbaseini@baltijasbaseini.lv vai zvanot pa tālruni: +37167553563 ; +37129220635

 6. Saņemšanas adreses vai piegādes veida maiņa pēc sūtījuma izsūtīšanas ir maksas pakalpojums (maksa par veiktajām izmaiņām tiek aprēķināta atsevišķi).
 7. Pirkuma apmaksa ir iespējama vienā no šādiem norēķināšanās veidiem: skaidrā naudā saņemot stingrās uzskaites kvīti (uz vietas birojā Rīgā, Brīvības gatvē 221) vai apmaksājot priekšapmaksas rēķinu ar bankas pārskaitījumu uz rēķinā norādīto SIA "Baltijas Baseini" konta numuru.
 8. Veicot pasūtījumu, prece tiek rezervēta un tiek uzglabāta 3 darba dienas. Ja šajā laikā, pēc priekšapmaksas rēķina saņemšanas vai netiek veikta apmaksa par preci uz vietas SIA Baltijas Baseini birojā, Rīgā, Brīvības gatvē 221, tad Jūsu rezervācija izvēlētajai precei tiek atcelta.
 9. Preču aprakstiem un attēliem ir ilustratīva un informatīva nozīme un izvēlētās preces var atšķirties no attēlos un aprakstā redzamajām precēm.
 10. Preces un to cenas interneta veikalā var tikt mainītas bez brīdinājuma.

 

 

Preču saņemšana

 

Preču saņemšana mūsu birojā Rīgā, Brīvības gatvē 221

Preču saņemšana notiek pēc saņemtā priekšapamaksas rēķina apmaksas un naudas saņemšanas Pārdevēja kontā vai norēķina skaidrā naudā uz vietas SIA "Baltijas Baseini" birojā Rīgā, Brīvības gatvē 221, iepriekš sazinoties darba laikā no 9:00 - 18:00 ar biroja darbinieku pa tālruni: +371 29220635 ; +371 67553563 

 

Preču saņemšana ar piegādi visā Latvijas teritorijā  

Preču saņemšana notiek pēc izvēlētā piegādes veida, saņemtā priekšapamaksas rēķina apmaksas veikšanas un naudas saņemšanas Pārdevēja kontā.

 

 

 Garantijas noteikumi.

 

 1. Visām SIA "Baltijas Baseini" interneta veikalā pirktajām precēm tiek piemērota ražotāja garantija 24 mēneši, juridiskām personām - 12 mēneši.

 2. Likumiskās garantijas ietvaros, patērētājs ir tiesīgs 24 mēnešu laikā no pirkuma brīža iesniegt prasību par preces neatbilstību vai tās kvalitāti. Pretenzijas pieteikšanas tiesības ir spēkā, ja prece tika izmantota tikai tai paredzētājos apstākļos,  atbilstoši instrukcijām un pielietota tai paredzētajiem lietošanas mērķiem.

 3. Iegādājoties preci, kā garantijas karte darbojas rēķins, preču pavadzīme vai stingrās uzskaites kvīts, kurā fiksēts pirkšanas datums.

 4. Garantija neattiecas uz preces mehāniskajiem bojājumiem, skrāpējumiem vai cita veida bojājumiem, kas radušies neuzmanīgas preces lietošanas procesā, kā arī uz preces nolietojuma rezultātā radītiem bojājumiem.

 5. Ja pircējs nevar uzrādīt derīgus iegādes dokumentus, garantijas saistības tiek anulētas.

 6. Garantijas remonts neattiecas uz preces bojājumiem, kas radušies elektroinstalācijas bojājuma, ugunsgrēku, plūdu, zemestrīču vai citu stihiju ietekmē.

 7. Pirms pasūtījuma veikšanas pircējam ir ieteicams pārliecināties par pasūtāmo preci pie pārdevēja.
 8. Baseina zemūdens apgaismojuma precēm garantija netiek piemērota, ja preces montāžu nav veikuši atbilstoši speciālisti. 

 9. SIA "Baltijas Baseini" nesedz transporta un sūtīšanas izdevumus par preču piegādi un atgriešanu.

 10. Ja garantijas laikā precei rodas bojājumi un to iemesls nav pilnībā nosakāms, tad garantija tiek noteikta ņemot vērā ražotāja slēdzienu par preces bojājuma cēloņiem.
 11. Ja gadījumā ražotāja slēdziens par preces bojājuma cēloni norāda uz Pircēja neatbilstošiem preces lietošanas veidiem un darbībām, tad preces sūtīšanas izmaksas ražotājam (ietverot atpakaļ sūtīšanu) sedz Pircējs.

 

 

Preces atgriešana.

 

 

Patērētājam ir tiesības, atteikties no preces 14 dienu laikā no preces piegādes dienas un saņemt samaksātās naudas atmaksu ar nosacījumu, ja prece nav lietota. Ja 14 dienu laikā tiek izlemts preci atdot veikalam, sūtīšanas izdevumus sedz patērētājs. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējam ir jāaizpilda un jānosūta preces atteikuma veidlapa, kas pievienota interneta veikala noteikumu sadaļā vai aizpildot to uz vietas SIA "Baltijas Baseini" birojā, Brīvības gatvē 221, Rīgā. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējam ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, e-pastu vai zvanot pa tālruni) ir jāinformē SIA „Baltijas Baseini” par lēmumu atteikties no iegādātās preces.

 

Preces atgriešana neattiecas uz precēm, kas ir pieejamas tikai uz pasūtījumu.

 

Preces atgriešana neattiecas uz juridiskām personām.

 

Pircējam ir jānosūta vai jānodod prece kopā ar veidlapu atteikšanos no preces atpakaļ SIA "Baltijas Baseini" 14 dienu laikā pēc tam, kad Pircējs ir aizpildījis un nosūtījis veidlapu par atteikšanos no preces. Naudas atgriešanai lūgums rakstiski aizpildīt atteikuma veidlapu un nogādāt preču pārdevejam personīgi vai ar pasta starpniecību.

 

SIA "Baltijas Baseini" atmaksās Pircējam viņa samaksāto naudas summu (izņemot transporta izdevumus par preču atgriešanu un papildus izdevumus par pircēja izvēlētu piegādes veidu) 14 dienu laikā no aizpildītas veidlapas un atgrieztās preces saņemšanas.

 

Ja kādu no iepriekšminēto iemeslu dēļ Jums jāsaņem atpakaļ par preci samaksātā nauda, tā tiek pārskaitīta uz to kontu, no kura tā ieskaitīta. 

 

 

Lūdzam nodrošināt, lai atdotās preces būtu nelietotas un oriģinālajā iepakojumā. Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai.

 

Oriģinālajam iepakojumam ir jābūt atvērtam uzmanīgi, nesabojājot to. Pircējs nebūs atbildīgs par bojātu iepakojumu vienīgi tad, ja iepakojumu nevar atvērt, neiznīcinot/nesabojājot to. Ja Pircējs ir sabojājis iepakojumu neuzmanības dēļ, t.i., bija iespējams atvērt iepakojumu, nesabojājot to, Pārdevējs ir tiesīgs pieprasīt kompensāciju par nodarītajiem zaudējumiem.

 

Ja, saņemot preces, Pircējs atklāj, ka ir tikušas piegādātas nepareizas vai bojātas preces, vai preces nenonāk līdz Pircējam labā stāvoklī un noslēgtā iepakojumā, klientam ir nekavējoties jāsazinās ar pārdevēja pārstāvi, nekavējoties zvanot pa tālruni: +371 67553563 ; + 371 29220635 un rakstot uz e-pasta adresi baltijasbaseini@baltijasbaseini.lv pievienojot fotoattēlu.

 

Pārdevējs ir atbildīgs par Pircēja nopirktajām precēm to transportēšanas laikā, ja izvēlēto piegādes veidu veic Pārdevējs. Bojājumu vai zaudējumu risks pāriet Pircējam no preču saņemšanas brīža.